Knauf Knauf
Atgal

Naujas purškiamasis sienų ir lubų glaistas Readyfix Roll & Spray

Naujas

KNAUF tikslas – kurti produktus, atitinkančius naujausias šių dienų technologijas ir padedančius kokybiškai atlikti paviršiaus apdailos darbus. Todėl savo asortimentą papildėme nauju purškiamuoju mašininiu glaistu Knauf Readyfix Roll & Spray , kuris idealiai tinka Q4 paviršiaus paruošimo lygiui pasiekti.

Šis naujas paruoštas naudoti glaistas yra specialiai sukurtas gipso kartono plokštėms, tinkuotiems ar betoniniams paviršiams glaistyti. Lyginant su kitais rinkoje siūlomais mašininiais glaistais, skirtais paviršiams paruošti galutinei apdailai, dėl ypatingos Knauf Readyfix Roll & Spray sudėties ir mažesnio slūgimo, naudojant šį glaistą pakanka 1–2 sluoksnių, todėl tai ne tik kokybiškas, bet ir darbo sąnaudas taupantis produktas.

Knauf Readyfix Roll & Spray paprasta naudoti – bet kuri glaistymo mašina jį tvarkingai išpučia, o purškiant pistoletu glaistas išskaidomas į mažas daleles, kurios paviršių padengia itin tolygiai. Dėl ypatingos sudėties bei modernios gamybos technologijos glaistas vienu dengimu gali sudaryti gana storą sluoksnį, kurį išlyginus nesusidaro porų.

Nors glaistas skirtas darbui su mašinomis, jį galima tepti ir voleliu. Be to, jį labai paprasta ir lengva šlifuoti. Knauf Readyfix Roll & Spray būdinga maža lakiųjų organinių junginių emisija, dėl kurios produktas tiek darbo, tiek eksploatacijos metu nekenkia sveikatai.

Daugiau apie šį produktą skaitykite čia . Dėl išsamesnės informacijos galite kreiptis „Knauf“ Infocentro tel. +370 5 213 2222 arba el. paštu info@knauf.lt.