Knauf Knauf

Verslo centras „Green Hall“

Vilnius, Lietuva

Weiter

Verslo centras „Green Hall“ – 12 aukštų biurų pastatas Nėries upės pakrantėje.

Vienas moderniausių ir ekologiškiausių centrų Baltijos šalyse yra elipsės formos, iš išorės jį dengia dvigubi stiklo su soliariniu efektu fasadai. A+ klasės biurų pastate taupyti energiją padeda kiekviename aukšte įrengtos autonominės šildymo, vėsinimo ir vėdinimo sistemos bei apskaitos, veikia moderni oro drėkinimo sistema. Bendras naudingas pastato plotas – 10 800 kv. m.

test

Pastato funkcija

Pagrindinė pastato funkcija – modernus ir išskirtinis verslo centras, kurio pamatinė idėja – modernus, funkcionalus, šiuolaikiškas ir darbuotojų patogumui bei gerai savijautai sukurtas verslo centras. Todėl čia įrengtos ne tik darbo zonos, bet ir poilsio oazės, restoranas, darbo vietos gryname ore.

Statybos užduotis

Norint išpildyti visus projekto reikalavimus, turėjo būti sukurtas drąsus, stilingas, ekologiškas ir gerą savijautą užtikrinantis pastatas. Kuriant ekologišką ir ergonomišką verslo centrą, jo statybai ir vidaus apdailai naudotos kokybiškos medžiagos.

Sprendimas

Siekiant išpildyti užsakovų lūkesčius, buvo sumontuotos poilsio ir darbo zonos, įrengtas natūralus vėdinimas, suprojektuota automobilių stovėjimo aikštelė. Tarpusavyje derinant statybinių medžiagų gamintojo KNAUF pagamintas gipskartonio plokštes, sukurti skirtingų dydžių ir formų biurai, įrengtas modernus interjeras.

Papildoma informacija

Adresas: Upės g 21. Vilnius, LT-08128

Statybų metai: 2010-2011 m.

Informacija parengta: 2015 m. kovo mėn.

Informacija apie naudotus produktus

Verslo centro „Green Hall“ vidaus apdailai naudotos White, Green, Red ir Blue gipskartonio plokštės, sistema W118.

White – gipskartonio plokštė, skirta vidaus apdailos darbams ir puikiai tinkanti išskirtinio dizaino sprendimams. Ją lengva transportuoti ir montuoti, sudėtyje nėra kenksmingų medžiagų.

Didelėmis dizaino galimybėmis išsiskirianti Red giskartonio plokštė skirta įvairioms vidaus patalpoms: nuo pertvarų ir sienų, iki kabamųjų lubų konstrukcijų po „juodosiomis“ lubomis. Priešgaisrinė gipskartonio plokštė gali būti tiek montuojama, tiek klijuojama ant betono ar mūro paviršiaus.

Drėgmei atspari Green gipskartonio plokštė dažniausiai naudojama tokiose drėgnose patalpose kaip virtuvė ir vonios kambarys. H2 tipo plokštė yra netinkama naudoti ilgalaike drėgme pasižyminčiose vietose (pvz. pirtyse, baseinuose).

Nepakeičiamas pagalbininkas formuojant garsą sulaikančias vidaus erdves – sistema W118. Tai ypač patikimi skardos lakštai, naudojami siekiant sukurti ilgaamžiškas ir triukšmui atsparesnes pertvaras.

DAUGIAU INFORMACIJOS