Knauf Knauf

Restoranas-vyninė „Sicilia“

Weiter

Restoranas-vyninė „Sicilia“

Druskininkuose įsikūręs restoranas-vyninė „Sicilia“ – jauki ir šiuolaikiška vieta, kurioje lankytojai jaučiasi tarsi namuose. Skoningas, minimalistiniu skandinavišku stiliumi sukurtas interjeras traukia užsukti vietinius gyventojus ir miesto svečius, o gausus patiekalų pasirinkimas nei vienam lankytojui neleidžia išeiti tuščiu skrandžiu.

test

Pastato funkcija

Pagrindinė restorano-vyninės funkcija – maitinimo įstaiga, tenkinanti ne tik druskininkiečių, bet ir švečių iš kitų Lietuvos miestų ar užsienio turistų skonį. Interjerui ir restorano aplinkai čia keliami aukšti reikalavimai. Viduje sukurta jauki atmosfera, išlaikytas estetinis vaizdas ir funkcionalūs sprendimai, lauko terasoje – ilgiems vakariniams pasisėdėjimams pritaikyti patogūs krėslai.

Statybos užduotis

Restorano patalpose vykę statybos darbai turėjo vieną pagrindinį reikalavimą – aukšta kokybė ir išskirtinumas. Statybininkams buvo iškeltas tikslas darbus atlikti kokybiškai ir greitai. Didžiausiu iššūkiu tapo netradicinės įvairių formų ir išlinkimų lubos.

Sprendimas

Norint įgyvendinti užsakovo reikalavimus, statybų įmonės darbuotojai privalėjo pasinaudoti profesionalia patirtimi, pasikaustyti kantrybe ir ištverme, kadangi nestandartinės lubos pareikalavo nemažai pasiruošimo. Geriausiam rezultatui pasiekti buvo pasirinktos Knauf lubų sistemos, jas papildė tokio tipo darbams pritaikytos gipskartonio plokštės White .

Informacija paruošta 2015 m. vasario 4 d.

Darbų vadovo Gintaro Lazausko komentaras

„Dirbant su šiuo projektu darbai ėjosi sklandžiai. Daugiausiai iššūkių sukėlė lubų įrengimas ir norimos formos įšgavimas: įvairūs išlinkimai, nestandartiniai išmatavimai. Tačiau vis tik patirtis ir kvalifikacija nugalėjo, darbus atlikome kokybiškai“, - apie projektą pasakojo Gintaras Lazauskas.

Jis sako, jog lubų darbams pasirinkto Knauf medžiagas dėl jų kokybės ir analogų neturinčių gaminių: „Su Knauf dirbu jau nuo 1995 metų. Su šiuo gamintoju susipažinau dirbdamas užsienyje, ir štai – bendradarbiavimas tęsiasi iki šiol. Tai patikimas gamintojas, o kalbant konkrečiai apie gipso kartono montavimo sistemas, kiti gamintojai tiesiog neturi nieko panašaus ir tinkamo“, - sakė darbų vadovas.

Papildoma informacija

2012 m. duris atvėręs atnaujintas restoranas interjere pritaikė netradicinius sprendimus, kurie tarsi suskaidė erdvę į atskiras zonas. Būtent naujų idėjų įgyvendinimas ir buvo pagrindinė vykdytų darbų užduotis.

Adresas: M.K.Čiurlionio g. 56, Druskininkai

Statybų metai: 2012 m.

Informacija apie naudotus produktus

Knauf lubų sistemos suteikia galimybę pasiekti geriausių darbų rezultatų net ir formuojant nestandartinių formų lubas. Šios sistemos yra kokybiškos ir atitinka kiekvieno kliento poreikius. Puikiai į porą tokioms medžiagoms tiko White gipskartonio plokštės. Vidaus darbam pritaikytos plokštės lengvai montuojasi, yra patvarios ir ilgalaikės. Šios lubos – puikus pasirinkimas restoranui, nes plokštės nedegios, lengvai pasiduoda formavimui ir savo sudėtyje neturi jokių kenksmingų medžiagų.

DAUGIAU INFORMACIJOS