Knauf Knauf

Mūsų vizija ir misija

Weiter

Mūsų vizija ir misija

Kuo „Knauf“ ypatinga? Pirmiausia, išskirtiniu bendrumo su klientais jausmu ir užtikrintu gebėjimu svariai prisidėti prie statybos projektų įgyvendinimo. Tęsdami ilgametes tradicijas, siekiame tik geriausių rezultatų, todėl dedame visas pastangas, jog mūsų darbas atitiktų klientų poreikius. Kartu įgyvendiname bendrus tikslus, tad mąstome ir veikiame drauge. Viso to pasiekti mums padeda ir sėkmę užtikrina nepakeičiama „Knauf“ komanda.

„Knauf“ įmonių grupė – tai tarptautinę veiklą vykdanti šeimos įmonė, kurios pagrindinė būstinė yra įsikūrusi Iphofeno mieste. Įmonės steigėjai savo pavyzdžiu įrodė, jog įvairių sričių išmanymas padeda svajonę paversti realybe. Tad vadovaujamės tvirtomis vertybėmis, apimančiomis daugybę skirtingų elementų. Laikomės principo: „mes“ visada svarbiau nei „aš“. Juk namui pastatyti reikia daugybės žmonių pastangų – jis bus tvirtas tik dirbant kartu.

Mūsų vizija

„Knauf“ stiprybės:

• gipsiniai gaminiai ir sistemos;

• energiją tausojančios izoliacinės medžiagos;

• rinkos plėtra ir orientacija į klientą.

Mūsų lyderystę rinkoje užtikrina inovatyvūs sprendimai ir nepriekaištinga gaminių kokybė. Įgyvendinant šiuos tikslus, pasiektas akivaizdus įmonės, jos klientų skaičiaus ir pelningumo augimas.

Vienybė ir bendradarbiavimas

Esame gerai žinomi tiek Lietuvoje, tiek ir tarptautinėje rinkoje. Tarptautiniu mastu pirmaujame modernių gipsinių statybinių medžiagų, izoliacinių medžiagų, statybinių cheminių gaminių ir statybos įrangos gamyboje. Su klientais palaikome ypatingą santykį. Didžioji dalis su mumis bendradarbiauja jau daug metų, tad laikome juos savo verslo partneriais. Štai kodėl mūsų praktinės žinios, gaminiai, sistemos ir išsamios konsultavimo ar priežiūros paslaugos tarnauja vienam tikslui – kliento idėjoms įgyvendinti.

Mūsų misija

Kurti saugius, sveikus ir patogius gyvenamųjų erdvių sprendimus, išliekant šios rinkos lydere.

„Knauf“ statybinės sistemos ir gaminiai yra pažangūs, ekologiški, tausojantys energiją, konkurencingos kainos ir ypač kokybiški.

„Knauf“ įmonių šeima

Šiandien „Knauf“ įmonių šeima pasaulyje – viena iš statybinių medžiagų pramonės lyderių, turinti net 150 gamyklų, kuriose dirba 26 000 žmonių. Pasiekta sėkmė – tai ne tik sunkaus darbo rezultatas. Mūsų sėkmę lėmė ir tvirtas atsakomybės jausmas bei nepriekaištingas sąžiningumas ir patikimumas. Šiomis vertybėmis vadovaujamės tiek klientų, tiek darbuotojų atžvilgiu. Štai kodėl galime drąsiai didžiuotis savo pasiektais rezultatais.

Taigi, kuo „Knauf“ ypatinga? Žmonėmis!

Mes esame „Knauf“: vardas, kuris pats viską pasako apie save.

„Knauf“ gali.