Knauf Knauf

Mūsų filosofija

Sėkmė reikalauja etikos

Weiter

Filosofija ir kokybės valdymasMūsų filosofija

Tradicijas puoselėjanti šeimos kompanija „Knauf“ turi stiprų stuburą – vertybes.

Esame įsitikinę, kad etika ir moralė yra būtina šiandieniniame nuolat globalėjančiame ir greitai besikeičiančiame pasaulyje. Suprantame, kad bendrumas ir konstruktyvus bendradarbiavimas nėra įmanomas be vertybių. Žinome, kad moralės ir etikos normų laikymasis atsiperka, tad vertybės mūsų kompanijoje yra pats svarbiausias dalykas, kuriuo vadovaujamės savo darbe.

„Knauf“ yra žinoma dėl pačios aukščiausios produktų kokybės, milžiniškos produktų įvairovės ir ypatingo aptarnavimo. Pasitelkdami tai kaip savo įmonės pamatinius darbo kriterijus, mes siūlome geriausiai suderintus sistemų sprendimus, kurie žengia koja kojon su inovacijomis, pasižymi energijos suvartojimo efektyvumu, ekonomiškumu ir puikiu dizainu.

Mūsų kompanijos filosofija taip pat apima ir nuolatinį produktų bei paslaugų tobulinimą pasitelkiant novatorišką mąstymą ir imlumą technologinėms naujovėms. Būdama kompanija, kuri nuolat siekia kuo geresnių rezultatų, „Knauf“ per kelis dešimtmečius įgijo savo vertę įrodančią reputaciją visame pasaulyje.

Partnerystė ir praktinė reikšmė

Kertinis mūsų kompanijos filosofijos akmuo yra partnerystė: tai kelias, kuriuo eidami kuriame pasitikėjimą keliančius santykius su savo klientais ir darbuotojais. Paprastais žodžiais sakant – mes suprantame partnerių ir rinkos poreikius, tad glaudžiai bendradarbiaudami atrandame ir tobuliname savo produktus, kad jie atitiktų esamą kasdienio naudojimo poreikį. Žinoma, to nebūtų įmanoma padaryti be asmeninio, pasitikėjimą keliančio, ilgalaikio ryšio su savo rinkos partneriais.

„Knauf“ pažįsta rinką: jos paklausą, pokyčius. „Knauf“ žino, ko reikalauja jos klientai.

„Knauf“ gali.