Knauf Knauf

Kokybė ir socialinė atsakomybė

Išteklių saugojimas, energijos taupymas

Weiter

Išteklių saugojimas, energijos taupymasMes – socialiai atsakingi

Visame pasaulyje veikianti kompanija „Knauf“ jaučiasi atsakinga už žmones, gamtą ir visuomenę. Mes siekiame daryti viską, ką galime, kad kurdami naujas sistemas, keičiančias gyvenamąsias erdves, saugotume išteklius bei aplinką. Be to, mes manome, kad formuoti aplinkai draugišką ateities konstrukcijų kūrėjų požiūrį yra mūsų pareiga.

Gamtos apsaugos priemonės yra integruotos į mūsų produktų kūrimo ir tobulinimo procesus, tad aukštų tikslų siekimas yra suderintas su ekonominiais, ekologiniais ir socialiniais reiškiniais. Ekologijos siekis nekenkia produkto kokybei, nes būdami draugiški aplinkai, mes nepamirštame ir tikslo klientams bei partneriams tiekti kokybiškas prekes – tai lyg dvi svarstyklių pusės, ne nusveriančios, o papildančios viena kitą.

„Knauf“ prisiima atsakomybę už save ir savo produktus, už savo klientus ir darbuotojus, už aplinką, gamtą ir visuomenę. Tai mūsų pareiga.

Kokybė reiškia kokybės optimizavimąKaip mes užtikriname kokybę

Pasauliniu mastu veikianti kompanija „Knauf“ suteikia aiškią ir tvirtą kokybės garantiją: mes kuriame ir pristatome didžiausią įvairovę geriausių produktų su patikimiausiu ir kokybiškiausiu aptarnavimu.

Prisidėdami prie įvairių tipų ir dydžių statybos projektų, visada atliekame darbus geriausiu įmanomu būdu, nes šioje srityje turime neįkainojamos patirties. Bendradarbiaudami su savo klientais sau keliame tik aukščiausius tikslus.

Pastoviai dirbdami su inovacijomis galime išlikti novatoriški nuolat besikeičiančioje statybų rinkoje. „Knauf“ diktuoja naujas madas, suteikdama statybų industrijai naujus impulsus.

Kokybės užtikrinimas ir kontrolės sistemos

Mūsų kokybės valdymas visada yra vienu žingsniu priekyje. Be to, esame ambicingi siekdami klientams sukurti lengvesnes, greičiau surenkamas, saugesnes ir efektyvesnes konstrukcijas. Dėl šios priežasties visada tobuliname rinkai jau paruoštus savo sprendimus.

Nuolatinis kokybės užtikrinimas ir gerinimas yra viena pagrindinių mūsų darbo dalių. Mūsų aukštos kokybės valdymo sistemos atitinka visus reikalavimus, aprašytus standartuose DIN EN ISO 9001:2008, be to, esame sertifikuoti „LGA InterCert“. Tai įrodo, kad norėdami, jog klientai būtų patenkinti, nuolat siekiame tobulėjimo, kuris padeda gerinti esamus ir kurti ateities produktus.

Trumpai tariant, „Knauf“ nuolat siekia kokybės, tobulina ją ir kuria naujus kokybės standartus.

„Knauf“ gali.