Knauf Knauf

Apie Knauf

Weiter

Drauge nuo A iki Ž!Gaminių kokybė ir įvairovė

Statybų specialistams, mėgėjams ir visiems šia sritimi besidomintiems žmonėms, žodis „Knauf“ yra tapęs gipso sinonimu. Ši daugeliui žinoma statybinės medžiagos ir gamintojo pavadinimo žodinė asociacija nėra paprastas sutapimas – tai dešimtmečių sunkaus darbo ir nuolat užtikrinamos aukštos kokybės rezultatas. Tiems, kurie „Knauf“ vardą girdi nebe pirmą kartą, jis asocijuojasi su patikimumu ir kokybe. Šiandien visame pasaulyje žinoma įmonė „Knauf“ veiklą pradėjo gana kukliai. 1932 m., broliams Alfonsui ir Karlui Knaufams Šengene įsigijus gipso telkinių kasybos teises, buvo įkurta šeimos bendrovė. Drąsa, ryžtas ir verslo išmanymas lėmė, kad praėjus vos metams Perle prie Mozelio (Vokietija) broliai įsteigė pirmąjį savo gipso fabriką ir taip sukūrė pagrindą organizacijai, kuri vėliau tapo „Knauf“ grupe.

Šiandien „Knauf“ pasižymi kaip viena geriausių modernių izoliacinių medžiagų, gipskartonio sistemų, tinko ir jo priedų, sudėtinių termoizoliacinių sistemų, dažų, grindų lyginamųjų medžiagų, grindų sistemų ir statybinės įrangos bei įrankių gamintoja pasaulyje. „Knauf“ turi 150 gamyklų ir pardavimo vietų daugiau nei 60-yje šalių. Įmonės darbuotojų visame pasaulyje skaičius siekia daugiau kaip 26 000. „Knauf“ neabejotinai yra viena didžiausių Europos, JAV, Pietų Amerikos, Rusijos, Azijos, Afrikos ir Australijos rinkos dalyvių. Sėkmingai veikdama, mūsų įmonių šeima lieka ištikima savo principams. Mes vertiname abipusį pasitikėjimą, stropumą, pažangų mąstymą ir bendradarbiavimą. Šiandien „Knauf“ vadovauja Manfredas Grundke ir Aleksandras Knaufas, kurie vykdomoje veikloje besąlygiškai puoselėja šias vertybes.

 • Sausoji statyba

  Sausosios statybos pradžia – 1958-ieji. Tais metais „Knauf“ Iphofene (Vokietija) pagamino pirmąją gipskartonio plokštę. Nuo to laiko ši sritis nuolat plėtojama ir technologiškai tobulinama. Sausoji statyba – verslo sritis, kurioje „Knauf“ siūlo gausų profilių ir priedų asortimentą, todėl klientai gali išsirinkti optimalų, jų poreikius tenkinantį sprendimą.

 • Tinkai

  Sausosios statybos pradžia – 1958-ieji. Tais metais „Knauf“ Iphofene (Vokietija) pagamino pirmąją gipskartonio plokštę. Nuo to laiko ši sritis nuolat plėtojama ir technologiškai tobulinama. Sausoji statyba – verslo sritis, kurioje „Knauf“ siūlo gausų profilių ir priedų asortimentą, todėl klientai gali išsirinkti optimalų, jų poreikius tenkinantį sprendimą.

 • Lubos

  „Knauf“ yra sukaupusi ilgalaikę lubų sistemų gamybos patirtį. Įvairios „Knauf“ įmonės siūlo skirtingų technologijų asortimentą – nuo gipskartonio plokščių iki specialiųjų priešgaisrinės apsaugos sprendimų, kuriems naudojamos gipso plaušų plokštes. „Knauf“ techninės galimybės leidžia pasiūlyti geriausius sprendimus tiems, kurie nori įgyvendinti nestandartines idėjas. Taip pat nepamirštama ir apie garso izoliaciją, apsaugą nuo gaisro ir apie pačius montavimo darbus.

 • Grindys

  „Knauf“ gali pasiūlyti gausų grindų klojimo ir lyginimo gaminių asortimentą. Siūlome visas technologijas – nuo klasikinių lyginamųjų medžiagų iki sausųjų grindų.

 • Fasadas

  Dėl skirtingų klimato zonų ir tradicinių statybų metodų izoliuojant fasadus kyla daugybė techninių sunkumų. Tarptautinė plėtra ir naudojamos pažangiausios statybinių medžiagų technologijos padeda „Knauf“ veiksmingai susidoroti su šiais iššūkiais. Gaminių asortimente yra ir fasadų apšiltinimo sistemos, ir vėdinamųjų fasadų bei specializuotos izoliacinės medžiagos.

 • Izoliacinės medžiagos

  „Knauf Insulation“ – viena labiausiai besivystančių kompanijų pasaulyje, turinti 30 metų patirtį izoliacinių medžiagų rinkoje. „Knauf Insulation“ siekia sumažinti energinių resursų panaudojimą gyvenamuosiuose, visuomeniniuose bei pramoniniuose pastatuose. Puikios technologinės kompetencijos leidžia pasiūlyti vienas žinomiausių izoliacinių medžiagų: stiklo ir akmens mineralines vatas, XPS, EPS, medžio vatą, techninę izoliaciją. 2009 metais „Knauf Insulation“ pristatė naujos kartos mineralinę vatą su ECOSE technologija.