Knauf Knauf

Sveikatingumo kompleksas „Eglė+“

Weiter

Sveikatingumo kompleksas „Eglė+“

Sveikatingumo kompleksas „Eglė+“ – Druskininkuose esančios „Eglės“ sanatorijos dalis. Komplekse po vienu stogu įrengti gyvenamieji kambariai, gydyklos, restoranas ir laisvalaikio zonos, ištisus metus veikia žiemos sodas. Vienu metu sveikatingumo komplekse „Eglė+“ gali apsistoti per 300 svečių. 2009 metais baigus statybos darbus, modernioje gydykloje įrengtos mineralinės vonios ir povandeninio masažo kambariai, pirčių kompleksas, baseinas, atidarytas grožio centras. Aktyvų poilsį mėgstantys lankytojai laisvalaikį gali leisti treniruoklių ir gimnastikos salėje, žaisti skvošą.

test

Pastato paskirts

Į sanatorines paslaugas ir sveikatinimo procedūras teikiantį kompleksą „Eglė+“ ilsėtis ir atlikti procedūrų atvyksta svečiai tiek iš Lietuvos miestų, tiek iš užsienio. Besiilsintieji sanatorijoje gali užsisakyti per 80 gydymo procedūrų ir dar apie 60 kitokių paslaugų.

Statybos užduotis

„Eglės+“ korpusas iškilo šalia šešių buvusių gyvenamųjų korpusų. Statybų bendrovei iškelta užduotis – sukurti sveikatinimo paslaugų teikimui skirtą modernų pastatą. 5 aukštų pastate įrengta 150 dviviečių kambarių, keli vienviečiai, 20 liukso klasės apartamentų, gydykla ir laisvalaikio zonos.

Sprendimas

Komplekso „Eglė+“ statybai buvo naudojamos aukštos kokybės medžiagos. Vidinių erdvių formavimui naudotos gipskartonio plokštės White , Red ir Green .

Informacija paruošta 2015 m. balandžio mėn.

Papildoma informacija

„Eglės“ sanatorija įkurta 1972 m. Į įspūdingą sveikatinimo bei gydymo paslaugas teikiantį kompleksą išaugusi sanatorija šiuo metu yra didžiausia sanatorija ne tik Lietuvoje, bet ir bet ir visoje Rytų Europoje. 2009 m. Lietuvos pramonininkų konfederacijos organizuojamuose apdovanojimuose „Lietuvos metų gaminys“, sanatorija „Eglė“ buvo apdovanota Aukso medaliu už Baltojo purvo aplikaciją su eteriniais aliejais. Tais pačiais metais sanatorija buvo įvertinta Valstybinio turizmo departamento prie LR ūkio ministerijos organizuotame konkurse Sėkmingiausias 2009 metų turizmo projektas.

Adresas

Eglės g. 1, Druskininkai

Statybų metai

2009 m.

Informacija apie naudotus produktus

White – šviesiai pilkos spalvos gipskartonio plokštė. Vidaus patalpoms skirta plokštė yra lengvai montuojama, pasižymi didelėmis dizaino galimybėmis, nedegi. Plokštės storis – 9,5 mm.

Atspari drėgmei gipskartonio plokštė Green tinka naudoti drėgnose patalpose, tokiose kaip virtuvė, vonios kambarys ir pan. Vidaus patalpų formavimui skirta plokštė montuojama ant metalinių profilių arba medinio karkaso. Esant poreikiui, taip pat gali būti klijuojama ant betono ar mūro. Plokštės tipas – H2.

Priešgaisrinė, 15 mm gipskartonio plokštė Red lengvai transportuojama ir apdorojama, mechaniškai atspari, be kenksmingų medžiagų. Pertvaroms, sienų apkaloms, mansardoms, šachtinių sienų konstrukcijoms ir kabamosioms luboms įrengti po „juodosiomis“ lubomis arba medinėmis sijomis skirtas gaminys pasižymi didelėmis dizaino galimybėmis.

DAUGIAU INFORMACIJOS