Knauf Knauf

„Senukų“ administracinis pastatas

Kaunas, Lietuva

Weiter

Greta prekybos ir laisvalaikio centro „Mega“ pastatytas modernus, septynių aukštų, A klasės UAB „Senukų prekybos tinklas“ biurų pastatas yra didžiausias biurų pastatas Kaune. Beveik 17 tūkst. kv. m. ploto biurų komplekse įsikūrė per 1000 įmonės administracijos darbuotojų. Aukštus A klasės biurų pastatams keliamus standartus atitinkantis objektas išsiskiria H raidės formos architektūra, darbo vietos įrengtos taip, kad jas maksimaliai apšviestų natūrali dienos šviesa, interjerui pasirinkti nuosaikių spalvų deriniai.

Į naujų modernių biurų projektą buvo investuota 88 mln. litų.

test

Pastato funkcija

Vykstant sparčiai bendrovės plėtrai ir atsiradus poreikiui statyti naują, visus administracijos darbuotojus vienoje vietoje sutelkiantį pastatą, moderniame biurų komplekse suprojektuoti funkcionalūs ir patogūs darbuotojų kabinetai, pasirūpinta produktyvų darbą skatinančia atmosfera ir jaukia aplinka, pastato kiemelyje įrengtos atsipalaidavimui ir darbuotojų poilsiui skirtos zonos.

Statybos užduotis

Pagrindinė statybų užduotis – pastatyti aukštos klasės, modernų biurų kompleksą. Modernumas reiškė ne tik puikią išvaizdą ir dizainą, bet kartu ir efektyvių sprendimų, energiškai naudingų techninių idėjų įgyvendinimą tam, kad ateityje pastatas funkcionuotų tinkamai ir ekonomiškai.

Sprendimas

Naujieji biurai išsiskiria H formos konstrukcija ir laisvu išplanavimu, kad pastatas ir jo vidinės erdvės atitiktų UAB „Senukų prekybos centro“ veiklos specifiką ir darbuotojų kasdienybę. Patalpos suprojektuotos ir įrengtos taip, kad po tam tikro laiko, pasikeitus poreikiams ir reikalavimams, jas būtų nesunku pertvarkyti.

Papildoma informacija

„Senukų“ biurų pastate sujungtos dvi skirtingos biurų sistemos – kabinetų ir laisvo planavimo, įrengtos mobilios darbo vietos. Čia taip pat yra 200 žmonių talpinanti konferencijų salė, beveik 50 pasitarimams skirtų kambarių, 17 reikiama buitine technika aprūpintų virtuvėlių darbuotojams bei daugiau nei 100 vietų savitarnos valgykla, patogios poilsio zonos bei dušai. Patalpos sukonstruotos taip, kad plečiantis įmonei jas būtų lengva transformuoti.

Adresas
UAB „Senukų prekybos centras“ biurai, Islandijos pl. 32, Kaunas, LT-47446

Statybų metai
2012-2013

Informacija apie naudotus produktus

Mažmenine, didmenine ir internetine prekyba statybinėmis medžiagomis, remonto ir buities prekėmis užsiimančios UAB „Senukų prekybos centras“ biurų pastatas turėjo atspindėti veiklos kryptį, todėl buvo pasirinkti aukščiausios kokybės planai, visi darbai tiksliai iš anksto suplanuoti. Norint užtikrinti darbų kokybę ir pastato ilgaamžiškumą, naudotos tik aukščiausios klasės tarptautinius sertifikatus atitinkančios statybinės ir apdailos medžiagos.

White (GKB) – standartinė gipskartonio plokštė, skirta sienų ir lubų apdailai. A tipo plokštę sudaro gipso branduolys su kartono paviršiumi. Vidaus patalpoms – sienoms, pertvaroms ir luboms – skirta plokštė yra stabili, mechaniškai atspari ir lengvai apdirbama. White (GKB) plokštė gali būti naudojama garsą izoliuojančiose konstrukcijose.

KTS priešvėjinė gipskartonio plokštė puikiai tinka išorinių sienų konstrukcijų apsaugai nuo vėjo. Šio tipo plokštės impregnuotos specialia medžiaga siekiant užtikrinti apsaugą nuo drėgmės. Tokio tipo priešvėjinės plokštės neleidžia vėjui ir šaltam orui patekti į sienų konstrukcijas, todėl šilumos izoliacinės medžiagos yra apsaugotos.

Atspari drėgmei, pelėsiui ir grybeliui Green (GKBI) gipskartonio plokštė skirta vidaus patalpoms: sienoms, pertvaroms ir luboms. Plokštę sudaro impregnuotas gipso branduolys su ne mažiau nei 10 proc. vandens įgėrimo galimybėmis ir žalios spalvos kartono paviršius. Green plokštė tinka sienoms, pertvaroms ir luboms montuoti ant karkaso, mansardoms, kabinamoms luboms, taip pat pritaikyta šachtinių sienų konstrukcijoms. Taip pat gali būti klijuojama ant betono ar mūro.

YIT Kausta statybos vadovo Venanto Varanavičiaus komentaras

Darbams vadovavęs V. Varanavičius atvirauja, kad pastatui buvo keliami aukšti reikalavimai, nes tai turėjo būti modernus biurų kompleksas, su integruotomis poilsio zonomis, maitinimo patalpomis. Kadangi pastatas turėjo atitikti A klasės biurų kriterijus, buvo itin svarbu rasti tinkamus projektinius sprendinius ir juos įgyvendinti su kokybiškomis medžiagomis bei jų sistemomis.

„Statant šį pastatą žinojome, jog turime sukurti kokybišką produktą, naudoti tik patikimas priemones. Pastato vidinių atitvarų įrengimui nedvejodami pasirinkome statybinių medžiagų gamintojo Knauf medžiagas bei jų sistemas. Iš patirties žinome, jog tai patikimas ir nenuviliantis pasirinkimas. Kad viskas vyktų sklandžiai, teko nuolat konsultuotis su įmonės specialistais, kurių pagalba buvo itin naudinga. Tiesą sakant, bendravome su jais kone viso statybų proceso metu: konsultantai atvykdavo kiekvieną savaitę ir patardavo, kaip tinkamai įrengti konstrukcijas bei jų mazgus ,naudojant jų medžiagas ir sistemas, kad būtų išvengta nesklandumų ir viską atliktume tinkamai“, - teigia V. Varanavičius.

Statybos vadovas džiaugiasi savo komandos darbu – svarbiausia, jog buvo pasiektas užsibrėžtas tikslas – sėkmingai įgyvendintas projektas su keltais aukščiausiais kokybės reikalavimais.

DAUGIAU INFORMACIJOS