Knauf Knauf

Klaipėdos sporto medicinos centras

Weiter

Klaipėdos sporto medicinos centras

2014 metais duris klaipėdiečiams atvėrė vidumi ir išore atsinaujinęs vietinių ir netoli Klaipėdos gyvenančių sportininkų ir sportuojančių pamėgtas Klaipėdos sporto ir medicinos centras. Asmens sveikatos priežiūros paslaugas teikianti įstaiga atgimė dviejų aukštų 952 kv. m. ploto, stiklinio fasado pastate ir siūlo savo svečiams ne tik jaukesnes patalpas, bet ir naujos įrangos. 1951 m. įsteigto centro paskirtis per ilgus gyvavimo metus nepasikeitė – čia tikrinama sportininkų sveikata, tiriamos jų funkcinės galimybės, teikiamos reabilitacinės paslaugos.

test

Pastato funkcija

Klaipėdos sporto medicinos centro funkcija – rūpintis vietinių sportininkų ir besitreniruojančių gyventojų sveikata, suteikti galimybę aktyviai leisti laisvalaikį, treniruotis, tobulinti savo gebėjimus bei fizinį pasirengimą.

Statybos užduotis

Centro projektavimo ir statybos darbus atlikusiems specialistams pagrindinė keliama užduotis – sukurti modernias, daugiafunkcines patalpas, pritaikytas sporto ir reabilitacijos paslaugų teikimui.

Sprendimas

Pasirinktos aukščiausios kokybės medžiagos, o darbai patikėti ilgamečiams profesionalams. Nuo pamatų pradėtas projektuoti pastatas pastatytas naudojant aukštos kokybės KNAUF statybines medžiagas. Pastato vidaus pertvaroms naudotos gipskartonio plokštės White , Green ir Red , cementinė plokštė AQUAPANEL® Cement Board Indoor .

Informacija paruošta 2015 m. vasario 2 d.

Papildoma informacija

Pastačius naują pastatą ir į jį perkėlus visas centro funkcijas, naujose erdvėse įrengti gydytojams skirti kabinetai, klinikinė laboratorija, antropometrinių tyrimų, klinikinės fiziologijos, masažo, judesių testavimo, fizioterapijos bei lazerioterapijos, procedūrų kabinetai, kineziterapijos salė. Centro teikiamoms paslaugoms įdiegta moderni medicinos įranga. Pastatas pritaikytas neįgaliesiems.

Adresas: Šilutės pl. 4A, Klaipėda.

Statybų metai: 2012-2014 m.

Informacija apie naudotus produktus

Norint užtikrinti sporto centro funkcionalumą ir ilgaamžiškumą, vidaus darbams buvo naudojamos AQUAPANEL® Cement Board Indoor cementinės plokštės. Šių plokščių išskirtinumas – jos puikiai atlaiko drėgmę, yra sunkiai pažeidžiamos ir todėl dažniausiai naudojamos patalpose, kuriose padidėjęs aplinkos poveikis.

White gipskartonio plokštes darbuotojai naudojo vidaus apdailos darbams. Laiko patikrintos ir puikiai tarnaujančios plokštės yra nepamainoma medžiaga įvairios paskirties statiniuose. Šios plokštės yra ypač lanksčios, todėl jomis lengva sukurti išskirtinį dizainą, montuoti ir derinti jas prie kitų medžiagų.

Taip pat buvo naudojamos drėgmei atspari Green ir priešgaisrinė Red plokštės. Vidinių erdvių projektavimui naudotas trijų plokščių derinys padėjo sukurti nestandartines, tačiau funkcionalumu pasižyminčias patalpas.

UAB „Mirigita“ direktoriaus Giedriaus Kiauleikio komentaras:

„Dirbant prie šio projekto, daug dėmesio skyrėme konkretiems užsakovo reikalavimams. Aukšti reikalavimai iškelti kokybiškos garso izoliacijos sukūrimui, taip pat – pastato vidaus ir išorės dizainui. Projektą kūrė vienas geriausių architektų, todėl teko išpildyti ir keletą išskirtinių pageidavimų. Funkcionalumas, dizainas ir išskirtinis įrengimas – kertiniai dalykai, kurie turėjo būti įgyvendinti statybų procese“, - teigė UAB „Mirigita“ direktorius Giedrius Kiauleikis.

Šiame projekte, kaip ir daugelyje panašių užduočių, pagrindinis iššūkis – trumpas darbų atlikimo terminas. „Kartais užsakovai neteisingai įvertina darbams atlikti reikalingą laiką, ir tuomet jau darbų vykdytojui tenka paplušėti. Visuomet stengiamės padaryti daugiau darbų į priekį, kad galėtume tiksliau planuoti, kada ir kokie darbai bus padaryti, ką reikia atlikti iš anksto, kad nenukryptume nuo grafiko.

Knauf medžiagas pasirinkome dėl kokybės garantijų. Iš patirties žinome, jog šios įmonės specialistai rūpinasi savo klientais, padeda išspręsti sudėtingas situacijas ir tai gerokai palengvina darbus. Visuomet kreipiamės patarimų ir pagalbos, kaip atlikti vieną ar kitą sudėtingesnį darbą. Į vietą atvykstantys technologai praktiškai pademonstruoja medžiagų naudojimo subtilybes siekiant sukurti geriausią rezultatą“, - Klaipėdos sporto ir medicinos centro statybas prisiminė Giedrius Kiauleikis.

DAUGIAU INFORMACIJOS