Knauf Knauf

Kino teatras „Multikino“

Vilnius, Lietuva

Weiter

Kino centro statybos viename didžiausių prekybos centrų „Ozas“.

Kino centro statybos viename didžiausių prekybos centrų „Ozas“.

7 salių kino centras „Multikino“ įsikūręs trečiajame „Ozo“ aukšte įrengtoje pramogų zonoje. Dideliame ir moderniame kino salių komplekse įdiegta aukščiausios kokybės garso ir vaizdo įranga bei kita moderni technika. Vienu metu naujausias kino juostas „Multikino“ kino centre gali žiūrėti 1600 žiūrovų.

test

Objekto funkcija

Kino centras „Multikino“, užimantis 3,5 tūkst. kv. metrų prekybos ir pramogų centro erdvę, kino mėgėjus kviečia apsilankyti populiariausiuose ir pripažinimo užsienyje sulaukusiuose kino filmų seansuose bei tiesioginėse operų transliacijose. Kino centro komplekse įrengtos 2D ir 3D skaitmeninio projektavimo sistemos, patogios itališkos kėdės, šalia veikia kavinė „Cavablanca“. Didžiojoje premjerų salėje filmą gali stebėti daugiau nei 500 žiūrovų.

Statybos užduotis

Nuolatiniai kino centrų lankytojai neabejotinai sutiks, kad galimybę žiūrėti filmą kokybiškai lemia ne tik gera vaizdo kokybė, bet ir akustika. Statant kino centrą „Multikino“, ypatingas dėmesys skirtas pertvaroms tarp kino teatro salių – jos turėjo sukurti gerą akustinę erdvę ir užtikrinti garso izoliaciją. Tam, kad filmo garsai sustiprintų pojūčius, tačiau netrukdytų kitoje salėje esantiems žiūrovams, pasirinktos kokybiškos ir aukštus garso izoliacijos reikalavimus atitinkančios „Knauf“ plokštės.

Sprendimas

Ryškiai raudona spalva pagyvintas kino centro koridorius žiūrovus veda į klasikine – tamsiai pilka – spalva dekoruotas kino salių erdves.

Visos pertvaros tarp salių įrengtos naudojant dviejų rūšių plokštes – cementines ir gipskartonio. „Aquapannel Indoor“ ir „Knauf Blue“ (GKFI) plokštės sukūrė ypač kokybišką garso izoliacijos sistemą bei užtikrino papildomus privalumus: sienos yra atsparios drėgmei, smūgiams, atitinka gaisrinės saugos reikalavimus.

Informacija paruošta 2014-11-07

Papildoma informacija

Iš kitų Lietuvos kino teatrų „Multikino“ išsiskiria tuo, kad jo kėdėse patogiai įsitaisyti gali ir neįgalieji – žiūrovų salėje jiems įrengtos specialios plačios kėdės. Vilniuje įsikūręs „Multikino“, valdomas Lenkijos kompanijos, yra vienintelis šiuo ženklu pažymėtas kino teatras Lietuvoje ir antrasis Baltijos šalyse.

Adresas

Ozo g. 18, LT 08243 Vilnius

Statybų metai

2010 m.

Informacija apie naudotus produktus

Pagrindinis reikalavimas, keltas sienų konstrukcijoms – užtikrinti aukščiausios kokybės garso izoliaciją.

Blue – ypač atspari gipskartonio plokštė. Tvirtesnė už standartinę, atspari drėgmei, atspari ugniai. Plokštę sudaro impregnuoto gipso branduolys su stiklo pluoštu, padidinantys plokštės mechaninį atsparumą, jos apsaugą nuo ugnies. Plokštės tipas – DFIRH2. Šios plokštės yra pritaikytos kritinėms ir didesnio krūvio zonoms, todėl naudojamos mokyklų sporto patalpose, ligoninėse, smūgiams atspariose konstrukcijose, garso izoliacinėse konstrukcijose, drėgnose patalpose.

Vidaus darbams skirta plokštė AQUAPANEL® Indoor montuojama drėgnų ir labai drėgnų patalpų sienų bei lubų konstrukcijose. Ji atitinka gaisrinės saugos reikalavimus, užtikrina garso izoliaciją. Vandeniui, drėgmei ir pelėsiui atspari cementinė plokštė iš abiejų pusių armuota stiklo pluoštu – medžiaga, padedančia sustiprinti plokštę ir užtikrinti jos ilgaamžiškumą.

DAUGIAU INFORMACIJOS