Knauf Knauf

Baseinas Miunchene

Weiter

Baseinas Miunchene

Trumpai ir paprastai „Z27“ vadinasi 2019 m. pastatytas komercinis ir biurų kompleksas Miuncheno pietvakarinėje dalyje. Pavadinimą suteikusioje gatvėje Zielstattstraße 27 esančio naujojo pastato išskirtinis akcentas yra sporto ir sveikatingumo centras „body + soul“. Virš jo 25 m baseino „plevena“ dekoratyvinės debesų formos lubų burės.

Nuotraukos: Berndas Ducke (baigto objekto nuotraukos), „Südausbau GmbH“ (statybų metu darytos nuotraukos)

Statybos užduotis

Sporto ir sveikatingumo centro „body + soul“ 25 m baseino patalpoje reikėjo optiškai patobulinti lubas įrengiant bangų formos lenktas lubų plokštumas. Kitas rekonstrukcijos tikslas – optimizuoti akustiką sveikatinimo zonoje. Techninis projekto parengimas, elementų išankstinis pagaminimas ir darbo tarp architektų ir specializuotų įmonių koordinavimas buvo pagrindiniai iššūkiai, kuriuos turėjo įveikti projekto vykdytojai.

Užsakovas: „Brandl Immobilien M GmbH & Co.KG“, Miunchenas

Architektai: „LSA Architekten GmbH“, Miunchenas

Techninis projektavimas: „KerShine Interior Design“, Berlynas

Techniniai konsultantai: Fabianas Ableitneris ir Ulrichas Grießlas, Knauf Gips KG

Rangovas: „Südausbau GmbH“, Miunchenas

Statybų metai: 2019 m.

Statybos užduotis: drėgnų ir šlapių patalpų įrengimas

Informacija apie naudotus produktus

Sprendimo esmė – lubų po lubomis įrengimas: iš pradžių visoje patalpoje buvo įrengtos pakabinamos lubos. Specializuotos įmonės „Südausbau GmbH“ iš Miuncheno komanda apatinę konstrukciją sumontavo naudodami Knauf profilius su C5M klasės antikorozine danga. Ant šios lubų konstrukcijos buvo sumontuota 15 dviejų metrų pločio lenktų lubų burių iš AQUAPANEL® Cement Board SkyLite cementinių plokščių. Ši specifinė lubų apdaila buvo galima dėl galimybės lenkti šias plokštes sausuoju būdu iki vieno metro lenkimo spinduliu. Šiuos burių elementus iš anksto pagamino Knauf.

Vietoje sumontavus lenktus elementus, siūlės tarp plokščių buvo glaistomos SkyLite Fugen- und Flächenspachtel siūlių ir viso paviršiaus glaistu įplukdant AQUAPANEL® Fugenband siūlių armavimo juostą. Visas paviršius buvo gruntuojamas AQUAPANEL® Grundierung gruntu ir armuojamas Fugen- und Flächenspachtel siūlių ir viso paviršiaus glaistu (sluoksnio storis 4 mm), naudojant Gewebe viso paviršiaus armavimo tinklą.

DAUGIAU INFORMACIJOS